KANTOR - wymiana walut
lokalizacja:

Główna siedziba naszego kantoru mieści się w Szczecinie przy al. Piastów 54 (na rogu ulicy Krzywoustego, przy pl. Kościuszki vis-a-vis wypożyczalni DVD-BD "Beverly Hills")

godziny otwarcia:

Dla Państwa wygody nasz kantor otwarty jest od poniedziałku do soboty, w godzinach 9:00 - 21:00

II oddział:

Tych z Państwa, którzy znajdują się na Pogodnie lub w okolicach zapraszamy do naszego drugiego kantoru "Korona" który znajduje się w Centrum Handlowym "Pogodno" (dawniej: Rynek "Pogodno") przy ul.Reymonta 3 w pawilonie 34.

Czynny jest od pon.-pt. 9:00 - 18:00, sob. 9:00-15:00 (gwarantujemy te same warunki transakcji, co w Big Jack'u ) tel.0-91 48-760-41 wew.134

oferujemy:
CENY NEGOCJOWANE wszystkich skupowanych i sprzedawanych walut
BEZPIECZEŃSTWO: na życzenie zapewniamy zaplecze przy większych transakcjach, oraz ochronę w drodze z kantoru do Państwa samochodu. Ponadto stale monitorujemy wnętrze i otoczenie kantoru co skutecznie odstrasza potencjalnych przestępców
OBSŁUGĘ PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH: zgodnie z najnowszymi przepisami, firmy mogą dokonywać zakupów i sprzedaży walut w kantorach. Nasz kantor oferuje znacznie lepsze warunki kursowe niż banki co sprawia, że jesteśmy konkurencyjni.
MIŁĄ I DYSKRETNĄ OBSŁUGĘ: u nas nie ma ciągłej rotacji kasjerów, co całkowicie niweluje "przecieki" na zewnątrz kantoru.
WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE: działamy od 1996r., jesteśmy członkiem ogólnokrajowego Stowarzyszenia Właścicieli Kantorów i Lombardów, uczestniczymy w szkoleniach i kursach podnoszących nasze kwalifikacje.
!!!ZAPRASZAMY!!!
Design IAI SARegulus 2004