Pożyczki lombardowe to pożyczki udzielane pod zastaw, który stanowi ich zabezpieczenie. Zastawione ruchomości pozostają w lombardzie do momentu spłaty pożyczki. To wygodna i bezpieczna opcja dla każdego, kto potrzebuje gotówki od ręki. W naszym wpisie blogowym przyjrzymy się, jakie właściwie przedmioty można zastawiać w naszym lombardzie.

Nowe i używane urządzenia i drobne sprzęty, z których korzystamy na co dzień

Ruchomości, przedmioty zastawiane w lombardzie, muszą mieć konkretną wartość, by stanowiły realne zabezpieczenie pożyczki. Potencjalnie muszą też być produktami atrakcyjnymi do zakupu, jeżeli z jakiegoś powodu osoba zaciągająca pożyczkę zdecyduje się na pozostawienie ich w lombardzie. W roli zabezpieczenia pożyczki w lombardzie świetnie sprawdzają się zatem nowe i używane urządzenia i drobne sprzęty, z których korzystamy na co dzień. To laptopy, netbooki i nowoczesne monitory, telefony, smartphony i tablety, routery.

Sprzęt RTV, konsole do gier, małe AGD w stanie nieużywanym i elektronarzędzia

Nasz lombard pod zastaw przyjmie także nowoczesny sprzęt RTV, czyli telewizory, soundbary, głośniki, czy amplitunery, a także niewielkie AGD w stanie nieużywanym i popularne konsole do gier typu PlayStation, czy XBOX oraz akcesoria do nich. Inne sprzęty, które można zostawić w lombardzie pod zastaw to atrakcyjne elektronarzędzia. Przyjmujemy przede wszystkim wiertarki, wkrętarki, szlifierki, piły i pilarki (choć nie tylko), bo te po prostu najczęściej klienci mają w swoich w domach, warsztatach itd.

Złoto i srebro w postaci biżuterii i nie tylko

Do naszego lombardu można też przynieść złoto i srebro wszystkich prób w postaci biżuterii i innych wyrobów, sztabek, monet, a także w formie złomu, jak elementy uszkodzonych łańcuszków, bransoletek, kolczyków, guziczków, zapinek, części zegarków itp. Nasz lombard oferuje też szczególną usługę – to obrączki na zamówienie, które mogą być wykonane dla klienta z materiału, który sam dostarczy lub z naszego własnego, zgromadzonego metalu kolorowego.