kurs wymiany euro szczecin centrum EUR skup: 0.0000 sprzedaż 0.0000 kurs wymiany dolar szczecin centrum USD skup: 0.0000 sprzedaż 0.0000

Sprzedaż i wymiana walut to usługi świadczone głównie osobom, które planują wyjazd za granicę bądź otrzymują wypłatę w obcej walucie. Prowadzimy działalność od 1996 r. – od tego czasu oferujemy naszym klientom szybką oraz bezproblemową sprzedaż i wymianę walut w oparciu o aktualne dane rynkowe. Mogą Państwo liczyć na negocjacje cen, szczególnie w przypadku stałej współpracy lub większego zlecenia. Oferta proponowanych przez nas usług nie kończy się jednak na wymianie walut. Zajmujemy się także m.in. skupem srebra i złota.

BIG JACK

W Szczecinie obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Oferujemy jedne z najkorzystniejszych kursów wymiany walut w Polsce! Realizujemy stałe zlecenia dla partnerów biznesowych, którzy doceniają nasze konkurencyjne ceny oraz korzystne warunki umowy.

0
Lata działalności
0+
Obsłużonych klientów

Ponadto przynależymy do ogólnokrajowego Stowarzyszenia Właścicieli Kantorów i Lombardów, a co się z tym wiąże – uczestniczymy w szkoleniach i kursach podnoszących nasze kwalifikacje. Wszystko to wpływa na wyłącznie satysfakcjonującą wymianę i skup walut na jasnych warunkach.

Zobacz także: obrączki ślubne

WYMIANA WALUT BIGJACK SZCZECIN

Wymieniamy wiele walut, oferujemy kursy ustalane indywidualnie z klientem, zapewniamy dyskrecję i bezpieczeństwo.
Skontaktuj się z nami i sprawdź!

Aktualne kursy walut

Stale obserwujemy zmiany zachodzące na giełdzie, dlatego w naszej firmie mogą Państwo sprawdzić aktualne kursy walut, które ustalamy na bieżąco zależnie od obecnej sytuacji rynkowej. Oferujemy ich szeroki wybór. U nas znają Państwo najbardziej dogodny kurs euro czy dolara, a także innych walut. Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych transakcji, a ponadto dyskretną obsługę.

  • CENY NEGOCJOWANE
  • BEZPIECZEŃSTWO

  • OBSŁUGA BIZNESU

  • MIŁA I DYSKRETNA OBSŁUGA

  • WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

W celu zapewnienia jak największego komfortu klientom, z którymi przeprowadzamy operacje finansowe o dużych kwotach, zapewniamy konwój na terenie Krakowa.

Sprzedaż walut

Oferujemy konkurencyjne kursy sprzedaży walut, profesjonalną obsługę oraz szybką realizację transakcji. Nasz zespół doświadczonych ekspertów pomoże Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb, a także prawidłowo odczytać tabelę kursu walut. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy.

Skup walut

Jeśli dysponują Państwo niewykorzystanymi obcymi walutami, warto skorzystać z naszej oferty skupu. Oferujemy atrakcyjne ceny, szybki proces wyceny i transakcji oraz profesjonalną obsługę. Nasz doświadczony zespół ekspertów przeprowadzi dokładną wycenę, bez względu na to, czy transakcja dotyczy banknotów, monet czy czeków podróżnych. Realizacja transakcji przebiegnie sprawnie, a Państw będą mogli cieszyć się z zysku.

Wymiana walut

Planują Państwo wyjazd za granicę i potrzebna jest obca waluta? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wymiany walut. Oferujemy konkurencyjne kursy, profesjonalną obsługę oraz szybką realizację transakcji. Bezpiecznie i sprawnie wymienią Państwo u nas zarówno najpopularniejsze waluty, jak i te egzotyczne.

Aby poznać więcej szczegółów na temat działalności naszego kantoru, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia nas osobiście! Zapewniamy profesjonalną obsługę i bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.