Sprzedaż i wymiana walut to usługi świadczone głównie dla osób, które planują wyjazd za granicę bądź otrzymują wypłatę w obcej walucie. Prowadzimy działalność od 1996 roku – obok lombardu to nasz najdłużej trwający interes. Od tego czasu oferujemy naszym klientom szybką oraz bezproblemową sprzedaż i wymianę walut w oparciu o aktualne dane rynkowe. Mogą Państwo liczyć na negocjacje cen, szczególnie w przypadku stałej współpracy lub większego zlecenia.

W kantorze w Szczecinie obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Ponieważ oferujemy jedne z najkorzystniejszych kursów wymiany walut w Polsce, realizujemy stałe zlecenia dla partnerów biznesowych, którzy doceniają nasze konkurencyjne ceny oraz korzystane warunki umowy.

0
Lata działalności
0+
Obsłużonych klientów

Ponadto przynależymy do ogólnokrajowego Stowarzyszenia Właścicieli Kantorów i Lombardów, a co się z tym wiąże – uczestniczymy w szkoleniach i kursach podnoszących nasze kwalifikacje. Wszystko to wpływa na wyłącznie satysfakcjonującą wymianę i skup walut na jasnych warunkach.

KANTOR BIGJACK SZCZECIN

Wymieniamy wiele walut, oferujemy kursy ustalane indywidualnie z klientem, zapewniamy dyskrecję i bezpieczeństwo.
Skontaktuj się z nami i sprawdź!

Aktualne kursy walut

Stale obserwujemy zmiany zachodzące na giełdzie, dlatego w naszym kantorze mogą Państwo sprawdzić aktualne kursy walut, które ustalamy na bieżąco zależnie od obecnej sytuacji rynkowej. Oferujemy ich szeroki wybór. U nas znają Państwo najbardziej dogodny kurs euro czy dolara, a także innych walut. Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych transakcji, a ponadto dyskretną obsługę.

  • CENY NEGOCJOWANE
  • BEZPIECZEŃSTWO

  • OBSŁUGA BIZNESU

  • MIŁA I DYSKRETNA OBSŁUGA

  • WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

W celu zapewnienia jak największego komfortu klientom, z którymi przeprowadzamy operacje finansowe o dużych kwotach, zapewniamy konwój na terenie Krakowa.