Pożyczki lombardowe to doskonała oferta dla wszystkich osób, które potrzebują gotówki od zaraz. Oferujemy najkorzystniejsze warunki przechowania zastawu na dogodny dla Państwa termin. W tym czasie gwarantujemy przetrzymanie zdanych przedmiotów w bezpiecznym miejscu, które nie wpłynie na ich stan. Nasze działania obejmują również skup metali szlachetnych w Szczecinie. Ponadto przyjmujemy zamówienia na wykonanie z nich efektownych obrączek ślubnych. Ponieważ najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta, nawiązujemy współpracę wyłącznie w oparciu o przejrzyste dla obydwu stron warunki.

0
Lat działalności
0%
Wartości przedmiotu
POŻYCZKI LOMBARDOWE

Co więcej, zdając sobie sprawę z możliwej trudnej sytuacji finansowej, umożliwiamy Państwu długoterminowe pożyczki, a także przedłużenie umowy telefonicznie, bez konieczności spotkania. Nasi klienci w każdej chwili mogą również zrezygnować w transakcji, jeśli zmienią zdanie.

Zobacz także: kursy walut

LOMBARD POD ZASTAW BIGJACK SZCZECIN

Oferujemy najkorzystniejsze warunki przechowania.
Działamy od 1999 r. – jesteśmy na rynku szczecińskim od ponad 24 lat. Zapewniamy profesjonalną, bezpieczną, a przede wszystkim dyskretną obsługę.
Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy opłaty w wysokości 1% dziennie!

ELASTYCZNOŚĆ:
stosujemy rabaty dla stałych klientów
NAWET DO 50% RABATU!

NISKIE OPŁATY:
1% wartości/dzień, a przy kwotach powyżej 500zł
NEGOCJOWALNE KOSZTA ZASTAWU!

ODROCZENIE SPŁATY:
przedłużamy termin umowy nawet telefonicznie
NA KRÓTKI TERMIN BEZ OPŁAT KTÓRE JUŻ NAROSŁY!

ODLICZANIE OPŁAT:
przy wcześniejszej spłacie płacisz do dnia
W KTÓRYM FAKTYCZNIE ODBIERASZ!

Pożyczki pod zastaw w Szczecinie

Nasza główna siedziba mieści się w Szczecinie przy al. Piastów 54 (na rogu ulicy Krzywoustego, przy pl. Kościuszki, zaraz przy aptece).


NA PRZECHOWANIE PRZYJMUJEMY:

Oferujemy jedną z najkorzystniejszych ofert przechowania zastawu w Szczecinie – jesteśmy otwarci na potrzeby klienta, rozumiemy również trudną sytuację finansową, dlatego pozwalamy na przedłużenie umowy nawet przez telefon!

  • złoto i srebro wszystkich prób w postaci wyrobów, monet, sztabek czy złomu;

  • telefony komórkowe, smartphony, tablety – zarówno nowe, jak i używane;

  • sprzęt RTV: telewizory, amplitunery, soundbary, głośniki;

  • małe AGD w stanie nieużywanym;

  • elektronarzędzia: wiertarki, piły, pilarki, szlifierki, wkrętarki i inne;

  • konsole do gier: PlayStation, XBOX, Nintendo oraz akcesoria;
  • laptopy i monitory LCD;

  • mobilne i stacjonarne routery.

Udzielana przez nas pożyczka pod zastaw charakteryzuje się szybką i rzetelną wyceną, podczas której weryfikujemy faktyczną wartość przedmiotu, a następnie oferujemy satysfakcjonującą dla każdej ze stron cenę. A ponieważ zależy nam na regularnej współpracy – dla stałych klientów przewidujemy zniżki.

Jak skorzystać z pożyczki lombardu pod zastaw?

Skorzystanie z oferty lombardu pod zastaw to najprostsza rzecz na świecie. Oferujemy przejrzyste warunki, dzięki którym z naszych usług mogą posłużyć się nią zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. Do wzięcia pożyczki pod zastaw niezbędne jest Państwu wyłącznie spełnienie dwóch warunków. Pierwszym z nich jest osiągnięcie pełnoletniości. Drugim natomiast okazanie dowodu osobistego.

Dyskretna pożyczka lombardowa

W naszej firmie spotkają Państwo wyłącznie dokładnie przeszkolonych fachowców, którzy nie tylko odpowiednio wycenią oferowane przez Państwa przedmioty, ale także wykażą się stosownym poziomem dyskrecji. Standardowo udzielamy pożyczki lombardowe na 30 dni, jednak oferujemy także opcję przedłużenia umowy. Aby to zrobić, można skontaktować się z nami osobiście lub telefonicznie.

Zasady pożyczki lombardowej

Jeśli zastanawiają się Państwo, jak działa pożyczka lombardowa, spieszymy z odpowiedzią! Udzielane przez nas pożyczki to tylko i wyłącznie pożyczki pod zastaw. Państwo przynosicie do nas przedmiot, my go wyceniamy i proponujemy Państwu pewien procent szacowanej kwoty. Pieniądze wypłacane są przez nas w gotówce, od ręki. Jeśli po określonym czasie nie spłacą Państwo pożyczki, przedmiot staje się własnością naszej firmy. Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego.