Obrączki ślubne bez wątpienia stanowią jeden z najistotniejszych elementów ślubu, a ponadto okazują się długotrwałym symbolem miłości, który towarzyszy parze przez resztę wspólnie spędzonych lat. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby wybrać odpowiednie obrączki – zarówno wytrzymałe, jak i gustowne. Oferta naszej firmy w Szczecinie łączy te dwie funkcje. We współpracy z profesjonalną pracownią złotniczą, wykonujemy wyjątkowe obrączki ślubne, które cechuje solidne i precyzyjne wykonanie, a także efektowny wygląd.

Zobacz także: skup złota i srebra

OBRĄCZKI ŚLUBNE

Obrączki na zamówienie w Szczecinie

Oferujemy obrączki na zamówienie, które powstają według indywidualnego projektu klienta. Wystarczy, że dostarczą Państwo do nas wybrany wzór z oferty popularnych jubilerów, a my zlecimy wykonanie biżuterii ślubnej stanowiącej jego odpowiednik. Takie rozwiązanie kumuluje oszczędności, ponieważ kosztuje nawet 50% taniej niż u markowego jubilera. Jeśli jednak nie mają Państwo sprecyzowanych wymagań, służymy pomocą w wyborze najdogodniejszego modelu.

Wykonujemy obrączki na wymiar, dlatego nawet osoby o niestandardowym rozmiarze palca mogą zrealizować wymarzony projekt. Podejmujemy się zarówno prostych projektów, jak i nietypowych np. z kamieniami szlachetnymi, oferując wyroby z białego, żółtego czy mieszanego złota. Nasze usługi okazują się zatem kompleksową ofertą dla Młodej Pary. Zapewniamy nie tylko wyrób obrączek na zamówienie, lecz także satysfakcjonującą wymianę waluty, która z pewnością przyda się podczas egzotycznej podróży poślubnej. Jeśli marzą Państwo o wyjątkowych obrączkach, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz konkurencyjne w porównaniu z salonami jubilerskimi ceny.

OBRĄCZKI ŚLUBNE SZCZECIN

Dowolny wzór

Korzystna cena

Najwyższa jakość

Dowolny rozmiar

Jak działamy?

Wykonujemy obrączki na zamówienie pod wymiar. Dzięki współpracy z zakładem złotniczym możemy zaoferować nawet 50% tańszą obrączkę w porównaniu z ceną u najpopularniejszych jubilerów. Wszystko w atrakcyjnych cenach, przyjdź sam i się przekonaj!

  • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

  • NAWET 50% TANIEJ NIŻ U JUBILERA

  • DOWOLNY WZÓR

  • RÓWNIEŻ Z KAMIENAMI SZLACHETNYMI

  • ZŁOTO BIAŁE, ZÓŁTE, MIESZANE

  • PRÓBA 585 (14K)