Obrączki ślubne bez wątpienia stanowią jeden z najistotniejszych elementów ślubu, a ponadto okazują się długotrwałym symbolem miłości, który towarzyszy parze przez resztę wspólnie spędzonych lat. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby wybrać odpowiednie obrączki – zarówno wytrzymałe, jak i gustowne. Oferta naszej firmy w Szczecinie łączy te dwie funkcje. We współpracy z profesjonalną pracownią złotniczą, wykonujemy wyjątkowe obrączki ślubne, które cechuje solidne i precyzyjne wykonanie, a także efektowny wygląd.

Zobacz także: Pożyczki pod zastaw

OBRĄCZKI ŚLUBNE

Obrączki na zamówienie w Szczecinie

Oferujemy obrączki na zamówienie, które powstają według indywidualnego projektu klienta. Wystarczy, że dostarczą Państwo do nas wybrany wzór z oferty popularnych jubilerów, a my zlecimy wykonanie biżuterii ślubnej stanowiącej jego odpowiednik. Takie rozwiązanie kumuluje oszczędności, ponieważ kosztuje nawet 50% taniej niż u markowego jubilera. Jeśli jednak nie mają Państwo sprecyzowanych wymagań, służymy pomocą w wyborze najdogodniejszego modelu.

Wykonujemy obrączki na wymiar, dlatego nawet osoby o niestandardowym rozmiarze palca mogą zrealizować wymarzony projekt. Podejmujemy się zarówno prostych projektów, jak i nietypowych np. z kamieniami szlachetnymi, oferując wyroby z białego, żółtego czy mieszanego złota. Nasze usługi okazują się zatem kompleksową ofertą dla Młodej Pary. Zapewniamy nie tylko wyrób obrączek na zamówienie, lecz także satysfakcjonującą wymianę waluty, która z pewnością przyda się podczas egzotycznej podróży poślubnej. Jeśli marzą Państwo o wyjątkowych obrączkach, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz konkurencyjne w porównaniu z salonami jubilerskimi ceny.

Dlaczego warto zdecydować się na obrączki ślubne na zamówienie?

Obrączki ślubne wykonane na zamówienie to same korzyści! Przede wszystkim mogą Państwo zdecydować się na wprowadzenie dowolnych zmian w projekcie, które sprawią, że Wasze pierścionki będę jedyne w swoim rodzaju – w 100% spersonalizowane. Wiele par decyduje się również na stworzenie osobistego graweru na obrączkach. Może to być np. imię współmałżonka, data uroczystości czy miłosne wyznanie. Oferujemy wykonanie obrączek w takich formach i barwach, jakie sobie Państwo życzą. Na zamówienie klientów wykorzystujemy także kamienie szlachetne. Przed wykonaniem zlecenia pobieramy precyzyjne pomiary, dzięki którym obrączki nie są ani zbyt ciasne, ani nie zsuwają się z dłoni.

OBRĄCZKI ŚLUBNE SZCZECIN

Dowolny wzór

Korzystna cena

Najwyższa jakość

Dowolny rozmiar

Jak działamy?

Wykonujemy obrączki na zamówienie pod wymiar. Dzięki współpracy z zakładem złotniczym możemy zaoferować nawet 50% tańszą obrączkę w porównaniu z ceną u najpopularniejszych jubilerów. Wszystko w atrakcyjnych cenach, przyjdźcie i przekonajcie się sami!

  • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

  • NAWET 50% TANIEJ NIŻ U JUBILERA

  • DOWOLNY WZÓR

  • RÓWNIEŻ Z KAMIENAMI SZLACHETNYMI

  • ZŁOTO BIAŁE, ZÓŁTE, MIESZANE

  • PRÓBA 585 (14K)

Jak dobrać obrączki ślubne?

W ferworze przygotowań do najważniejszego dnia w życiu wiele par zastanawia się, jakie obrączki ślubne wybrać. Jest to biżuteria, którą będą Państwo nosić każdego dnia przez całe życie. Należy kierować się przede wszystkim swoimi upodobaniami estetycznymi – obrączki są przecież ozdobą dłoni. W dalszej kolejności warto zwrócić uwagę na aspekty funkcjonalne. Odpowiednia próba złota zapewni świetną trwałość biżuterii. Warto mieć na uwadze, że obrączki nie muszą być identyczne. Ta przeznaczona dla kobiety może cechować się większą delikatnością i ozdobnością.

Od czego zależy cena obrączek ślubnych?

Cena obrączek ślubnych, które proponujemy, zależy przede wszystkim od wybranej przez Państwa próby złota oraz ewentualnego wykorzystania w projekcie kamieni szlachetnych czy wykonania graweru. W dalszej kolejności może być ona zależna także od stopnia skomplikowania wzoru i czasu potrzebnego na wykonanie biżuterii. Niezależnie od wszystkiego, zawsze znajdą Państwo u nas obrączki ślubne w przystępnej cenie!